0
0,00 zł
 x 

Twój koszyk jest pusty

MILIONER

21,00 zł

aut.: Marc Fisher

Zrezygnowany młody człowiek nieoczekiwanie spotyka dawnego znajomego – ekscentrycznego starego Milionera, który kiedyś udzielił mu hojnego wsparcia.
Młodzieniec jest na kolejnym życiowym zakręcie: utrzymuje się z tego, co zarobi na stacji benzynowej znienawidzonego ojczyma, u którego dodatkowo mieszka kątem. Poniżany i poszturchiwany, nie ma już wiary w siebie ani w to, że kiedyś napisze wymarzoną powieść.
Milioner, który osiągnął w życiu wszystko, czego można zapragnąć, uświadamia desperatowi, że jedyne, czego potrzebuje, by pokonać problemy, to bierny dochód – jedyny sposób, by stać się wolnym człowiekiem. Gdy rzeka pieniędzy popłynie na jego konto, on sam zajmie się tym, co lubi: pisaniem powieści, podróżowaniem dookoła świata lub może – jak stary Milioner – hodowlą ukochanych róż.
Rzecz tylko w tym, żeby znaleźć źródło takiej rzeki...

Książka, będąca w istocie przypowieścią filozoficzną na temat wolności, opłacalności marzeń, a także... znaczenia golfa w życiu człowieka, jest jednocześnie przyjemną, pełną ciepła i humoru, a zarazem pouczającą lekturą.

Wyd. I, stron 144
ISBN 83-85292-52-7

Marc Fisher jest jednym z najbardziej znanych i popularnych kanadyjskich autorów na świecie. Mieszka w Quebecu, gdzie napisał wszystkie swoje sławne powieści, a więc: trzy kolejne tomy Milionera, Psychiatrę, Golfistę i Milionera, Ludzi z zoo, Książki mojej żony, Podarunek Milionera, Rady dla młodego powieściopisarza, Miami, Sprzedawca i Milioner. Pierwsze wydanie Milionera, przetłumaczone na 23 języki, sprzedane zostało w ponad milionie egzemplarzy. Kolejne nakłady podwoiły liczbę czytelników tej książki. Bez przesady można powiedzieć, że powieści Marca Fishera stały się źródłem inspiracji, pomysłów i życiowej motywacji dla ludzi w różnym wieku, wykonujących najróżniejsze zawody, pod wszystkimi możliwymi szerokościami geograficznymi.

Polecamy także drugą pozycję tego autora: Testament Milionera, która ukazała się nakładem Wydawnictwa PETIT.

Kontakt

Wydawnictwo PETiT
biuro: ul. Batorego 31/166
02-591 Warszawa
tel./fax(0-22) 825 46 40

petit@petit.com.pl