0
0,00 zł
 x 

Twój koszyk jest pusty

TESTAMENT MILIONERA

21,00 zł

aut.: Marc Fisher

Był kiedyś młody człowiek, który miał wielkie ambicje.

Prawdę powiedziawszy, miał tylko jedną prawdziwie wielką ambicję: chciał zarobić milion dolarów. „Jego” pierwszy milion – jak mówił każdemu, kto chciał słuchać – bo następne przyjdą już łatwo.

Jako początkujący szofer limuzyny mógł jednak mieć najwyżej nadzieję, że od czasu do czasu jakiś bogaty człowiek go wynajmie.

Pewnego dnia takim człowiekiem okazuje się sławny Milioner i dzięki nieoczekiwanemu zrządzeniu losu nadarza się okazja, by młody człowiek mógł złożyć mu wizytę w bajecznej posiadłości.

Nawet znany z ekscentrycznych pomysłów Milioner, tym razem okazuje się wyjątkowo zaskakujący.

Na biurku w bibliotece młody człowiek znajduje świeżo napisany przez gospodarza dokument, zatytułowany Mój testament.

Czytając genialnie proste vademecum na temat sztuki zdobywania szczęścia, poszukiwania swojej drogi zawodowej i znaczenia w życiu takich cech, jak wytrwałość, wewnętrzna dyscyplina i oryginalność myślenia, młody człowiek z każdą stroną coraz wyraźniej zdaje sobie sprawę, że choć nigdy ze sobą nie rozmawiali, Milioner napisał ten tekst specjalnie dla niego...

To jednak jest dopiero pierwsze odkrycie, którego młody człowiek dokona tego wieczora.

Wyd. I, stron 120
ISBN 83-85292-51-9

Marc Fisher jest jednym z najbardziej znanych i popularnych kanadyjskich autorów na świecie. Mieszka w Quebecu, gdzie napisał wszystkie swoje sławne powieści, a więc: trzy kolejne tomy Milionera, Psychiatrę, Golfistę i Milionera, Ludzi z zoo, Książki mojej żony, Podarunek Milionera, Rady dla młodego powieściopisarza, Miami, Sprzedawca i Milioner. Pierwsze wydanie Milionera, przetłumaczone na 23 języki, sprzedane zostało w ponad milionie egzemplarzy. Kolejne nakłady podwoiły liczbę czytelników tej książki. Bez przesady można powiedzieć, że powieści Marca Fishera stały się źródłem inspiracji, pomysłów i życiowej motywacji dla ludzi w różnym wieku, wykonujących najróżniejsze zawody, pod wszystkimi możliwymi szerokościami geograficznymi. 

Polecamy także inną pozycję tego autora, pt.: Milioner, która ukazała się nakładem Wydawnictwa PETIT.

Kontakt

Wydawnictwo PETiT
biuro: ul. Batorego 31/166
02-591 Warszawa
tel./fax(0-22) 825 46 40

petit@petit.com.pl